Hakkımızda

DAK Kumaşçılık Mensucat Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti, tekstil sektöründe güçlü alt yapısı ve geniş pazar ağıyla her geçen gün alanında hızla büyüyen ve tercih edilen firma olmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında üst düzey müşterilere hizmet veren firmamız kalite ve hızı hizmet anlayışını baz almıştır.

Firmamız, yüksek kalite ve standartlardaki ürünlerini; yurt içinde faaliyet gösteren ihracatçı konfeksiyonculara, aralarında dünya markalarının da olduğu seçkin müşterilerine ve 20’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

DAK Kumaşçılık olarak; moda trendlerini takip ederek gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge çalışmalarını, yüksek kaliteli üretimi, hızlı servisi ile müşteri deneyimini yöneterek müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı, pazarın talep ve beklentilerini tespit ederek, insan kaynağı ve teknoloji ile sürekli desteklenen, kaliteli hizmet yaklaşımları ve uygulamaları geliştirmeyi hedefleriz.

Vizyonumuz
Tekstil ürün ve hizmetlerinde farklılık yaratarak büyümek ve sektöründe yeni teknolojilerin uygulanmasına öncülük eden bir kuruluş olmaktır.


Misyonumuz

Yurt içindeki ve yurt dışındaki müşterilerimizin içinde bulunduğu pazarın bugünkü ve yarınki ihtiyaçlarını belirleyerek bu hizmetleri uluslararası standartlara uygun, verimli ve etkin bir şekilde sunarak, tüm beklentilerini karşılayarak değer yaratan lider bir kuruluş olmaktır.


Değerlerimiz

  • Dürüstlük ve Güvenilirlik
  • Müşteri Odaklılık
  • Sürekli Gelişim
  • Hız ve Esneklik
  • Verimlilik

Politikalarımız

Çevre Güvenliği Politikamız
Firmamız tüm faaliyetlerinde çevreyi korumak ve sürekliliğini sağlamak için güncel çevre mevzuatları kapsamında çevresel etkileri azaltmak ve gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için; tüm ürün ve üretim faaliyetlerinde “Minimum Atık ve Optimum Üretim” mantığı ile çalışmayı kendisine hedef edinmiştir.


Enerji Politikamız

Firmamız ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelere uyarak, sürekli gelişmeyi temel alan etkin bir enerji yönetim sistemi dâhilinde, kaynakları temin ederek faaliyetlerini gerçekleştirir.


Tedarik Politikamız
Firmamız kumaş kalitesinin, tedarik ettiği ürünlerin kalitesi ile doğrudan/dolaylı olarak ilgili olduğunun bilincindedir. Bu doğrultuda talep edilen mal veya hizmeti istenen kalite, zaman, miktar ve en uygun koşullarda sağlamayı amaç edinmiştir.